Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą bagażników rowerowych, dzięki którym podróżowanie z rowerami będzie szybkie, bezpieczne i komfortowe.

Platformy rowerowe na hak samochodowy, charakteryzują się dużą łatwością montażu systemu i samych jednośladów. Rowery mocowane są na wygodnej i prostej w obsłudze platformie. Z głowy mamy więc podstawowy problem, związany z dotychczasową koniecznością mocowania rowerów na dachu – celem ich dalszego transportu. Łatwo wyobrazić można sobie, jak niedogodna może być to czynność, szczególnie w przypadku samochodów terenowych i typu SUV. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe platformy rowerowe polskiej firmy AMOS – w dwóch liniach produktowychTYTAN PLUS (mocna i solidna konstrukcja stalowa), a także GIRO (lekka i elegancka konstrukcja aluminiowa). Zarówno jedna, jak i druga platforma posiada dogodną funkcję uchyłu, polegającą na możliwości szybkiego i wygodnego położenia części platformy – tak aby można było swobodnie otworzyć bagażnik samochodowy. Niestety funkcja ta nie działa we wszystkich autach (szczególnie terenówkach i dostawczych, gdzie zawiasy tylnych drzwi umieszczone są z boku, a nie u góry). Na oferowanych przez nas platformach, mogą Państwo przetransporwać od dwóch, do czterech rowerów – nie przekraczając ich łącznej wagi 60 kg. Wielkim atutem bagażników Tytan Plus i Giro jest wysoka jakość ich wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen zakupu!

Z racji, iż niemal w każdym samochodzie, przewożonymi z tyłu rowerami, zasłaniamy swiatła i tablicę rejestracyjną – sprzedawane przez nas bagażniki wyposażone są w specjalną listwę świetlną, oraz miejsce na trzecią tablicę rejestracyjną, o którą wystąpić mogą Państwo do swojego wydziału komunikacji (koszt tablicy to 40 zł + 12,50 zł za znaczki). Do wyboru mamy także dwie wersje instalacji elektrycznej – z wtyczką: 7 PIN lub 13 PIN. Przed zakupem platformy należy więc sprawdzić jakiego rodzaju posiadają Państwo gniazdo przy haku (7 bolców, czy też 13 bolców). Przypominamy jednocześnie, że bagażniki montowane na haku powinny posiadać i obsługiwać wszystkie swiatła (także przeciwmgielne i cofania). Aby sprostać tym przepisom, konieczne jest posiadanie przy haku holowniczym – gniazda 13 PIN. Gniazda 7 PIN nie przenoszą na listwę świateł przeciwmgielnych i cofania.

Wybierz model platformy:

Tytan Plus, konstrukcja stalowa (2,3 i 4 rowery) – ceny od 599 zł

Giro, konstrukcja aluminiowa (2,3 i 4 rowery) – ceny od 829 zł